מרכז שירות

אולימפיה אשקלון מביא עמו את הניסיון והמקצוענות לשירות ברכבי סובארו של כלמעלה מ 40 שנה יחד עם צוות המומחה גם לרכבי פיאט והרכבים הכבדים יותר – פיאט מסחריות ודודג’ ראם, בנזין ודיזל. נבחרת היועצים ומתאמי שירות בשילוב הצוות המקצועי ישמחו ללוות אתכם במשך תהליך הטיפול ברכב, מרגע הצעת המחיר ועד מסירת הרכב בחזרה אליכם.

בסובארו אולימפיה אשקלון תזכו למענה מקצועי הכולל את המחלקות הבאות:

מכונאות כללית מתקדמת

צוות המכונאים המקצועי והמנוסה של מרכז שירות אולימפיה ערוכים לכל טיפול ובדיקות כלליות לרכביכם על פי הוראות היצרן ובאמצעות הציוד המותאם לשלל דגמי סובארו.

חשמל ודיאגנוסטיקה

רכבי סובארו החדשים בעלי מחשוב מתקדם, שלל סוגי חיישנים האחראים על תפקוד הרכב. מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה של מרכז שירות אולימפיה מורכב מצוות מקצועי ומיומן אשר עבר הדרכות וקורסים בהצטיינות מטעם היצרן לצורך איתור תקלות מערכתיות ופתרונם בהקדם בעזרת המכשור והציוד המתקדם.

פחחות וצבע

מורכבת מצוות טכני מקצועי ומוסמך המצויד במכשור וצבע איכותי על ידי מערכת מים הידידותי לסביבה של חברת Glasurit. במקרה של תאונה המרכז כולל השוואת תנאי הסדר של חברת הביטוח וקבלת רכב חלופי מהיום הראשון.

מיזוג אוויר

מספקת את שלל שרותי תחזוקת מיזוג האוויר של הרכב כולל איתור תקלות ומילוי גז 1234YF הנדרש על פי היצרן, הכל בכדי שמערכת המיזוג ברכב תעבוד כראוי.

מחסן חלפים

המחסן במרכז השירות מספק חלקי חילוף מקוריים של סובארו בזמינות המקסימאלית ובמחירים הוגנים.

שינועים

זהו שירות אשר מספק חוויה נעימה המסירה דאגות מלבו של הלקוח, כולל איסוף הרכב מביתך או מקום עבודתך בתיאום מראש והחזרתו לידך בתום הטיפול.

מרכז השירות מציע גם העברת טסט שנתי לרכב בתוספת תשלום סמלי כולל בדיקה מקיפה של תקינות הרכב ובטיחותי לפני ביצוע הטסט, הרכב מוחזר ישירות לידך בתום התהליך.

השירות ניתן בתיאום מראש ללקוחות איזור אשקלון והסביבה.

הזמן טיפול

    שעות פעילות:

    ימי ראשון – חמישי
    08:00-16:30
    ימי שישי / חג
    08:00-13:00