מרכז שירות סובארו פיאט ודודג ראם
מרכז שירות סובארו פיאט ודודג ראם

מרכז שירות

אולימפיה אשקלון מביא עמו את הניסיון והמקצוענות לשירות ברכבי סובארו של כלמעלה מ 40 שנה יחד עם צוות המומחה גם לרכבי פיאט והרכבים הכבדים יותר – פיאט מסחריות ודודג' ראם, בנזין ודיזל. נבחרת היועצים ומתאמי שירות בשילוב הצוות המקצועי  ישמחו ללוות אתכם במשך תהליך הטיפול ברכב, מרגע הצעת המחיר ועד מסירת הרכב בחזרה אליכם.

במרכז שירות אולימפיה אשקלון תזכו למענה מקצועי במחלקות הבאות:

מכונאות כללית – צוות המכונאים המקצועי והמנוסה של מרכז שירות אולימפיה אשקלון ערוכים לכל טיפול ובדיקות כלליות לרכביכם על פי הוראות היצרן ובאמצעות הציוד המותאם לשלל דגמי סובארו, פיאט, פיאט מסחריות ודודג' ראם. הצוות מומחה גם לדגמי הדיזל של שלל הדגמים.

חשמל ודיאגנוסטיקה הרכבים החדשים בימינו בעלי מחשוב מתקדם, שלל סוגי חיישנים האחראים על תפקוד הרכב. מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה של מרכז שירות אולימפיה מורכב מצוות מקצועי ומיומן אשר עבר הדרכות וקורסים בהצטיינות מטעם היצרנים לצורך איתור תקלות מערכתיות ופתרונם בהקדם בעזרת המכשור והציוד המתקדם.

פחחות וצבע המחלקה מורכבת מצוות טכני מקצועי ומוסמך, מצויד במכשור וצבע איכותי על פי קוד הצבעים הנדרשים לדגמי סובארו, פיאט ודודג'.

המחלקה מקבלת כמו כן את כל סוגי הרכב, כולל השוואת תנאי הסדר של חברות הביטוח וקבלת רכב חלופי מהיום הראשון במקרה של תאונה.

המרכז בהסדר תיקוני פחחות וצבע עם חברות הביטוח AIG, ביטוח ישיר ואיילון.

מיזוג אוויר – מספקת את שלל שרותי תחזוקת מיזוג האוויר של הרכב כולל איתור תקלות ומילוי גז 1234YF הנדרש על פי היצרן, הכל בכדי שמערכת המיזוג ברכב תעבוד כראוי.

מחסן חלפים  מספק חלקים מקוריים של סובארו, פיאט ודודג' ראם בזמינות המקסימאלית ובמחירים הוגנים.

שינועים/טסט שנתי לרכב זהו שירות אשר מספק חוויה נעימה המסירה דאגות מלבו של הלקוח, כולל איסוף הרכב מביתך או מקום עבודתך בתיאום מראש והחזרתו לידך בתום הטיפול. כמו כן, ניתן להעביר דרכינו טסט שנתי לרכב הפרטי תמורת סכום סמלי הכולל שינוע, בדיקה והכנה לפני הטסט.

השירות ניתן בתיאום מראש ללקוחות איזור אשקלון והסביבה.

שעות פעילות:
ימים א' – ה' בין השעות 16:30 – 8:00
יום ו' בין השעות 12:00 – 8:00
טלפון: 08-6723368
פקס: 08-6723141
[email protected]